circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Прокуратура повернула державі земельні ділянки вартістю майже 10 млн.грн.

31.01.2020, 11:24

text
Поділитися:

Запорізькою місцевою прокуратурою №3 виявлено порушення вимог земельного законодавства при використанні юридичною особою двох земельних ділянок площею по 2 га кожна, із цільовим призначенням – для іншого лісогосподарського призначення, загальною вартістю 9,7 млн.грн.

Враховуючи виявлені порушення, місцевою прокуратурою скеровано до господарського суду Запорізької області 2 позовні заяви в інтересах держави в особі Запорізької обласної державної адміністрації, Державного підприємства «Запорізьке лісомисливське господарство» до Товариства про визнання незаконною та скасування державної реєстрації та витребування із чужого незаконного володіння земельних ділянок загальною вартістю 9,7 млн.грн.

Рішеннями господарського суду зазначені позови Запорізької місцевої прокуратури №3 задоволено в повному обсязі.

З метою поновлення інтересів держави, прокурором скеровано судові накази про зобов’язання товариства повернути земельні ділянки до примусового виконання. За результатами виконавчих дій 24.01.2020 актами державного виконавця засвідчено передачу земельних ділянок територіальній громаді в особі Запорізької обласної державної адміністрації.

На теперішній час здійснено реєстрацію права власності на земельні ділянки за власником: Держава Україна в особі Запорізької обласної державної адміністрації.

Рішення господарського суду Запорізької області про витребування із чужого незаконного володіння земельних ділянок площею по 2 га кожна та загальною вартістю 9,7 млн.грн. виконані в повному обсязі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: