circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Прокуратуру Запорізької області очолив Віктор Приходько

14.09.2020, 13:06

text
Поділитися:

Заступник Генерального прокурора Максим Якубовський представив колективу прокуратури Запорізької області нового керівника – старшого радника юстиції Віктора Приходько. Він вручив новому прокурору області посвідчення та побажав успіхів на новій посаді, повідомляє прес-служба наглядового відомства.

Окреслити пріоритетні напрями у роботі Максим Якубовський довірив вже новому керівнику і наголосив, що головним критерієм ефективності роботи прокуратури є довіра людей, а підвищення цієї довіри має стати основним вектором новоствореної Запорізької обласної прокуратури на шляху до посилення її ролі в суспільстві.

У свою чергу, Віктор Приходько подякував за довіру та запевнив, що скерує всі зусилля на забезпечення правопорядку та законності в області, а також разом із колективом докладатиме максимум зусиль для забезпечення ефективної роботи прокуратури.

Довідково: Віктор Приходько народився 9 березня 1969 року у місті Олександрія. Вищу освіту здобув у Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого у Харкові. В органах прокуратури – з 1997 року. За цей час обіймав різні, в тому числі керівні, посади в органах прокуратури Кіровоградської області. До призначення на посаду прокурора Запорізької області працював заступником керівника Олександрійської місцевої прокуратури Кіровоградської області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: