circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Промисловий комплекс Запорізької області демонструє зростання

09.10.2017, 10:59

text
Поділитися:

За даними Головного управління статистики у Запорізькій області, у серпні обсяги промислового виробництва в області зросли як проти попереднього місяця на 5%, так і проти серпня 2016 року – на 8%. Загалом за вісім місяців поточного року порівняно з відповідним періодом попереднього року відбулося зростання виробництва на 8,1%.

Зростання промислового виробництва в серпні поточного року порівняно з липнем було обумовлене збільшенням обсягів на підприємствах переробної промисловості на 8%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – на 2,1%. Водночас, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря виробництво знизилося на 2,9 %.

За період січень-серпень у розрізі галузей показники різняться. Так, стабільно забезпечують зростання обсягів промислового виробництва у порівнянні з аналогічним періодом минулого року підприємства переробної промисловості (на 6,1%), також збільшено виробництво з постачання електроенергії, газу, пари і кондиційованого повітря – на 19,2 %. Разом з цим, на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів виробництво зменшилось на 0,2%.

Як уточнили в Департаменті промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, у переробній промисловості зростання виробництва за вісім місяців відбулося в усіх галузях за винятком виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу і поліграфічної діяльності.

Зокрема, текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів зросло порівняно з січнем–серпнем 2016 року на 11,6%; виробництво коксу та продуктів нафтоперероблення – на 8,4%; виробництво хімічних речовин і хімічної продукції – на 30,9%; металургійне виробництво – на 4,4%; машинобудування – на 7,9%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: