circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Протягом двох років в Запоріжжі з’являться 150 великих автобусів

26.01.2018, 14:35

text
Поділитися:

В рамках міської Програми розвитку та вдосконалення міського пасажирського транспорту у Запоріжжі в 2018-2019 роках планують придбати ще 150 автобусів великої місткості, а також 15 електробусів. Про це йшла мова на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету міської ради, інформує прес-служба мерії.

Члени виконавчого комітету Запорізької міської ради підтримали винесення на сесію проекту рішення про внесення змін до міської програми розвитку та вдосконалення міського пасажирського транспорту у Запоріжжі.

– У лютому ми повинні отримати решту автобусів, які в 2017 році були придбані в рамках програми фінансового лізингу. Планується, що нові автобуси будуть в першу чергу спрямовані на маршрути в напрямку Шевченківського району, Бородинськоїго мікрорайону, – сказав міський голова Володимир Буряк.

Міський голова підкреслив, що в Запоріжжі реалізується програма розвитку громадського транспорту, розрахована на кілька років. Головна увага на сьогодні приділяється комунальному транспорту, оновленню його рухомого складу за рахунок придбання автобусів, електробусів, збірки трамваїв.

– На сесії збираємося внести зміни в програму розвитку громадського транспорту, змінюючи деякі цифри. В результаті в 2018 році за програмою «Запорізький трамвай» плануємо зібрати п’ять нових трамваїв. У 2017 році було зібрано чотири. Також в 2018-2019 роках планується придбати для комунального транспорту 150 великих автобусів і 15 електробусів, – зазначив міський голова Володимир Буряк.

Головна мета подібної роботи – поліпшення якості обслуговування пасажирів, вирішення проблеми з транспортним обслуговуванням спальних районів міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: