circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Протягом тижня визначиться підрядник будівництва нового терміналу в аеропорту Запоріжжя

24.10.2017, 15:47

text
Поділитися:

На цьому тижні у Запоріжжі повинні визначити підрядника будівництва пасажирського терміналу у Міжнародному аеропорту «Запоріжжя». Після цього з ним буде підписаний договір. Про це повідомив журналістам міський голова Володимир Буряк під час засідання Ради регіонального розвитку, яке проходить в Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка.

Відзначимо, проект будівництва пасажирського терміналу недавно отримав позитивний висновок міністерства екології. Тепер у Запоріжжі чекають підписання документів, що дають можливість розпочати будівництво об’єкта вже цього року.

– Упевнений, що найближчим часом Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підпише відповідну постанову Кабінету Міністрів України. У свою чергу ми завершимо передбачену законом процедуру вибору підрядника і укладемо з ним договір, – заявив Володимир Буряк.

По телефону з Києва, міський голова також повідомив про перші результати засідання Ради регіонального розвитку, основні тези виступу Президента України Петра Порошенка.

– Президент України підкреслив, що необхідно вирішувати проблемні питання, що існують в країні. Вдалося зупинити агресора, тепер у країни є армія, регіони відчули результати фінансової децентралізації, але все це лише початок великої роботи, – зазначив Володимир Буряк.

Міський голова підкреслив, що сьогодні для Запоріжжя особливо важливим є формування бюджету на наступний рік.

– Є питання з приводу зростання фінансового навантаження на місцеві бюджети наступного року. Через зменшення розмірів освітньої, медичної субвенцій, зростання вилучень до держбюджету, пропозицій фінансувати за рахунок місцевих бюджетів пільги на послуги ЖКГ в 2018 році бюджет розвитку Запоріжжя може зменшитися на 900 мільйонів гривень. Подібна ситуація і в інших містах. Це питання вже піднімалося сьогодні, впевнений, буде розглядатися під час зустрічей з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, міністрами. Можу сказати, що міські голови поділяють мою стурбованість з приводу ситуації, що склалася, яка може привести до скорочення бюджетів розвитку, – сказав Володимир Буряк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: