+3°

Протистояння БК «Запоріжжя» із БК «Одеса»

06.12.2021, 16:54

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” відіграв чергові 2 поєдинки в рамках української Суперліги. В першому з протистоянь наші атлети встановили особистий рекорд сезону.

Матч проти “Запоріжжя” одесити розпочали невдало. У гостей Палацу спорту “Юність” був  низький відсоток влучень. Також вони пропускалися втрат. Це швидко призвело до лідерства господарів – 12:4. Втім, під кінець чверті, опоненти запоріжців покращили наступ і вберегли себе від критичного підсумку стартової чверті. Різниця в рахунку складала 7 пунктів. По перерві наш колектив продовжив тримати візаві на відстані, зокрема, дякуючи якісній реалізації штрафних. Так, на велику паузу, підопічні Станіслава Овдєєнка пішли за рахунку 45:36 на свою користь.

У третій чверті інтрига відновилася. Одесити покращили гру в захисті. Точнішими стали й наступи. Врешті-решт перед завершальною 10-хвилинкою різниця в рахунку досягла одного балу, причому вже на користь гостей – 51:52. Власне, остання чверть, видалася найбільш нервовою. Її результатом була нічия – 83:83. Це означало, що переможця доведеться визначати в овертаймі. Додатковий час пройшов за повного домінування запоріжців. Цікаво, що Ясін Джозеф, який тільки но відновився після травми, у цьому матчі набрав 25 очок і став найкращим бомбардиром гри. А загальний рахунок поєдинку – 101: 89, гора за БК “Запоріжжя”.
Головний тренер БК “Запоріжжя” Станіслав Овдєєнко ділиться, гравці його радують своїми вольовими якостями. Навіть незважаючи на втому, команда  б’ється до останнього.

Цей матч запорізькі фанати запам’ятають й тому що їхня команда вперше у сезоні набрала 100 очок. А от за 2 дні у битві з “Хіміком” наші баскетболісти не встояли. Южненці зупинили переможну ходу “Запоріжжя” – 79:87. Наступні матчі команда Станіслава Овдєєнка зіграє на виїзді. 9 та 11 грудня запоріжці протистоятимуть “Черкаським Мавпам” та столичному “Будівельнику” На цю мить підопічні Станіслава Овдєєнка посідають 7 сходинку турнірної таблиці. Лідером перегонів є “Хімік”.