+3°

+3°

Пройшли чергові матчі Чемпіонату України з гандболу

26.04.2018, 16:06

Відбулись матчі 30 туру національної першості з гандболу. В його рамках віце-чемпіон України “ZTR” приймав на своїй арені колектив “ЗНТУ-ЗАБ”. Кінцевий рахунок поєдинку зафіксував 10-очкову перевагу підопічних Віталія Ната. Попри це, чергове запорізьке дербі не було позбавлене інтриги та яскравих спортивних моментів.

Перевага у класі та досвід не завжди гарантують цілковите домінування над опонентом. Підтвердженням став поєдинок між “ЗТРом” та “ЗНТУ-ЗАБ”. Заволодівши ініціативою, молоді підопічні Ростислава Ланевича вийшли вперед. Господарям довелось непросто, аби переломити хід подій. Навіть попри те, що перед перервою віце-чемпіони обігнали суперників на 5 пунктів — інтрига від цього не постраждала.

Не менш гідно “ЗНТУ” боровся і після перерви. Зокрема, на старті другого тайму вражало те, як гості діяли в захисті. Однак врешті -решт досвід та фізична перевага ЗТРівців переважила старання молодих гандболістів. Після 20-ї хвилини команда Віталія Ната пішла у відрив. Скоріш за все через втому підопічним Ростислава Ланевича не судилося вибороти бодай нічию.

Кінцевий рахунок матчу 33:23 – “ZTR” виграє і продовжує перебувати на другій сходинці в турнірній таблиці. Його випереджає “МОТОР”, у якого 54 очки та дві гри в запасі. Щодо “ЗНТУ” — він четвертий та продовжує боротьбу за третє місце з “Донбасом”.