circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Привабливість азовських курортів Запорізької області підвищуватимуть

20.08.2019, 09:18

text
Поділитися:

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна відбулася робоча нарада щодо стратегічного розвитку приморських територій Запорізької області. У нараді взяли участь заступники голови облдержадміністрації Андрій Антонов, Олександр Бабанін, керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, керівники структурних підрозділів.

Едуард Гугнін зазначив, що прибережні зони курортів мають стратегії розвитку, проте не всі вони втілені у життя. Для комфортного відпочинку як жителів області, так і іноземних туристів необхідно розвивати інфраструктуру курортного узбережжя, налагодити транспортне сполучення, зробити приморські райони привабливими з точки зору інвесторів. Також важливо при розробці оновлення інфраструктури враховувати наявність природоохоронних зон.

Зокрема, наголошувалося на необхідності побудови нового терміналу Бердянського аеропорту, ремонту доріг, відновлення транспортного та залізничного сполучення, розробки нових маршрутів транспорту для великої кількості туристів. Нагальним завданням є також забезпечення курортних зон комунікаціями, водопостачанням та газопостачанням.

Для більшості територій залишається актуальним розвиток зеленого туризму. Також усе більше відпочивальників прибувають на лікування та оздоровлення тощо.

Всі пропозиції щодо розвитку приморських територій Запорізького краю будуть зібрані профільними департаментами та розглянуті на наступному засіданні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: