circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Призначено керівників окружних прокуратур Запорізької області

17.03.2021, 08:21

text
Поділитися:

Відповідно до наказу Генерального прокурора «Про день початку роботи окружних прокуратур» від 17.02.2021 № 40 з 15 березня 2021 року розпочали своє функціонування вісім новостворених окружних прокуратур Запорізької області, повідомляє Відділ інформаційної політики обласної прокуратури.

В оновлених органах працюватимуть прокурори, які успішно пройшли іспити на знання законодавства та загальні здібності і довели свою професійну компетентність та доброчесність.

У день початку роботи окружних прокуратур керівник Запорізької обласної прокуратури Віктор Приходько представив колективам Мелітопольської та Василівської окружних прокуратур нових керівників – Ігоря Білоусова та Олексія Веклича.

Також цього ж дня першим заступником та заступниками керівника обласної прокуратури Андрієм Ковалем, Наталею Максименко та Петром Черним представлені керівники Шевченківської, Вознесенівської та Дніпровської окружних прокуратур м. Запоріжжя – Володимир Рубан, Іван Монін та Олександр Солодкий відповідно.

16 березня керівником обласної прокуратури та його першим заступником представлено керівників Бердянської окружної прокуратури – Костянтина Яйлова та Запорізької окружної прокуратури м. Запоріжжя – Наталію Бондаренко.

Новопризначені очільники подякували за довіру та запевнили, що забезпечать ефективність роботи відомств відповідно до покладених на органи прокуратури функцій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: