circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Призначено нового прокурора Запорізької області

28.11.2019, 09:07

text
Поділитися:

Заступник Генерального прокурора України Гюндуз Мамедов представив у Запоріжжі очільника обласної прокуратури. Ним став колишній керівник однієї з місцевих прокуратур міста Харкова Володимир Калюга.

Привітав нового керівника обласної прокуратури голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок.

– Дуже радий, що сталася така подія – нарешті призначено керівника обласної прокуратури. Ми чекали очільника вже давно. Важливо, що Володимир Олександрович розуміє особливості саме нашого регіону. Основне завдання зараз – виконувати українське законодавство. Нам потрібно виконувати закон усім однаково, щоб усі були в рівних умовах. Люди повинні побачити зміни, відчувати себе спокійніше та у безпеці, бізнес має довіряти нам. Насамперед, ми є прифронтовою територією, тож у пріоритеті саме безпека. Сподіваюсь на взаєморозуміння, – звернувся до присутніх та до нового керівника обласної прокуратури Віталій Туринок.

Володимир Калюга має вищу юридичну освіту. Почав працювати юридичним консультантом у Харкові ще в 1995 році. У своїй кар’єрі пройшов шлях від помічника прокурора до керівника місцевої прокуратури. У 2014 році очолив Круп’янську міжрайонну прокуратуру, за рік – Ізюмську місцеву прокуратуру, у 2018 році став керівником місцевої прокуратури №5 міста Харкова.

Володимир Калюга подякував за довіру очолити Запорізьку обласну прокуратуру.

– Безумовно, суспільство вимагає від нашого відомства максимальної концентрації по кожному напрямку роботи. Генеральний прокурор окреслив головні завдання. Це боротьба з корупцією, правопорушеннями у бюджетній сфері, сфері екології, земельному законодавстві. Досягти цього можна лише при належній координації роботи всіх правоохоронних органів. Тому своїм першочерговим завданням бачу налагодження належної взаємодії правоохоронних органів, органів прокуратури з органами місцевої влади та самоврядування. Переконаний, після ретельного вивчення стану справ будуть прийняті важливі рішення, – зазначив Володимир Калюга.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: