circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Райони Запорізької області готуються до холодів

02.08.2018, 09:41

text
Поділитися:

Заступник голови Запорізької облдержадміністрації Віктор Скобліков здійснив робочу поїздку до Розівського та Більмацького районів, де відвідав об’єкти житлово-комунального господарства та соціальної сфери, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Посадовець ознайомився зі станом підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період та відзначив, що роботи проводяться на належному рівні і відповідають графіку Мінрегіону України.

Разом з тим, увагу керівників відповідних територій було звернуто на недостатній обсяг утворених запасів палива в бюджетних установах, а також на необхідність приведення в належний технічний стан котельного обладнання.

З метою визначення шляхів вирішення проблемних питань на територіях були проведені наради з керівниками районів. Зокрема, обговорювалось питання забезпечення питним водопостачанням населених пунктів районів. Так, на сьогодні в Більмацькому районі частково забезпечено питною водою лише 14 із 40 населених пунктів, у Розівському районі – 15 із 28 населених пунктів. Головам райдержадміністрацій доручено спільно з керівниками місцевих рад проаналізувати наявність запасів води на відповідних територіях та її якість, визначитися з необхідністю розроблення проектно-кошторисної документації для реалізації заходів, які дозволять збільшити чисельність споживачів питної води.

За результатами робочої наради керівництву Більмацького та Розівського районів та місцевих громад були надані відповідні рекомендації та пропозиції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: