circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Реформування медзакладів залишається пріоритетним — заява міського голови

07.09.2020, 19:40

text
Поділитися:

За 4 останні роки запорізькі лікарні поповнилися новим сучасним медичним обладнанням, на придбання якого було спрямовано майже 280 мільйонів гривень. Також в обласному центрі успішно реалізована Програма розвитку первинної медико-санітарної допомоги. Згідно з нею, зокрема, з міської скарбниці свого часу були виділені цільові кошти на доплати лікарям і медсестрам за якість та напруженість у роботі. Як результат — вдалося зберегти кадри центрів ПМСД.

Завдяки відповідній міській програмі всі центри первинної медико-санітарної допомоги комп’ютеризовані. Повністю устатковані обладнанням, необхідним для проведення аналізів. І тепер дізнатися результати тестів можна вже за 6-7 хвилини. А ще придбано електрокардіографи.

Чимало позитивних змін зазнала міська дитяча лікарня №5. Тут готові допомагати не лише маленьким запоріжцям, а й дітям усього регіону й навіть сусідніх областей. У закладі навіть можуть лікувати складні та тяжкі форми перебігу коронавірусної інфекції. Також за 4 роки був майже повністю переобладнаний рентгенологічний блок. Встановлені 4 нових стаціонарних апарати. Є й портативний пересувний рентгенологічний апарат високої якості. Окрім цього, розроблена програма щодо забезпечення ліками та розхідними матеріалами дітей, котрі перебувають у відділеннях реанімації.

Вчасне надання першої медичної допомоги — це половина успішного лікування, у цьому переконаний міський голова Володимир Буряк. Тож, у своєму зверненні наголосив, що міська влада робить і робитиме все можливе, аби медичні амбулаторії та центри первинної медико-санітарної допомоги працювали швидко та якісно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: