circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Реконструкцію школи №53 може бути завершено до кінця року

06.05.2021, 13:01

text
Поділитися:

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк проконтролював хід робіт з відновлення школи №53 у Шевченківському районі, будівля якої кілька років тому постраждала внаслідок пожежі. На своїй офіційній сторінці у Фейсбук Володимир Буряк нагадав, що «53-тя школа – один із об’єктів, де наразі ведеться реконструкція, разом із Малою гуманітарною академією та Міським палацом дитячої та юнацької творчості, які свого часу було включено до державної Надзвичайної кредитної програми.

Минулого року частину коштів із цих об’єктів було зрізано. Нам вдалося домогтися продовження державного фінансування, але місто також не стоятиме осторонь. Тепер головне завершити ці об’єкти на умовах співфінансування з державного та міського бюджетів.

Окрім робіт із реконструкції будівлі школи необхідно побудувати газову блочно-модульну котельню, адже раніше навчальний заклад опалювався за допомогою старої вугільної котельні, термін експлуатації якої вже давно вичерпано. За умови сталого фінансування підрядник зможе завершити всі роботи до кінця року.»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: