circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Ремонт колектора у Бердянську завершать до початку курортного сезону

05.03.2020, 10:25

text
Поділитися:

Вчора з робочою поїздкою перший заступник голови облдержадміністрації Іван Федоров відвідав Бердянськ та Приморськ, щоб ознайомитися з функціонуванням закладів освіти та охорони здоров’я області та планами їх модернізації.

Іван Федоров відвідав заклади освіти області, в яких планується реалізація програми «Спроможна школа для кращих результатів», у зв’язку з чим з держбюджету для Запорізької області планується виділити 140 млн грн. Зокрема, перший заступник побував у Бердянській загальноосвітній школі № 20 та Приморській школі № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів.

Як зазначила директорка Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20, станом на 01.02.2020 року в закладі освіти навчається 587 учнів у 21 класі. Прогнозована кількість учнів на 2020/2021 навчальний рік – 630 учнів.

Проєктно-кошторисна документація закладу освіти на 16 763 000 грн передбачає заміну вікон на енергозберігаючі; утеплення фасаду будівлі школи; капітальний ремонт даху над спортивним залом; заміну електромережі; встановлення котла автономного опалення, заміну системи опалення; капітальний ремонт системи водопостачання; реконструкцію туалетів; ремонт твердого покриття подвір’я; реконструкцію огорожі подвір’я школи.

З функціонуванням Приморської СЗОШ № 1 І-ІІІ з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Івана Федорова ознайомила директорка навчального закладу Світлана Македонська. Вона повідомила, що у 2019/2020 навчальному році відкрито 4 класи з інклюзивним навчанням для 9 учнів з особливими освітніми потребами. З метою організації розвивального простору у 2018 році створена ресурсна кімната, а також осередок комфортного освітнього середовища – медіатека.

Як повідомила Світлана Македонська, з 2014 року заклад освіти набув фінансової автономії, яка дозволила економно витрачати кошти та спрямовувати їх для покращення матеріально-технічної бази.

На сьогодні заклад освіти має проєктно-кошторисну документацію ІІ черги 905 511 грн, проєктно-кошторисну документацію та експертний висновок на ремонт шкільного подвір’я на суму 861 436 грн, наявний енергопаспорт, який був виготовлений у 2018 році, на даний час розробляється проєктно-кошторисна документація на термомодернізацію будівлі школи.

Не оминули увагою й заклади охорони здоров’я Запорізької області. Іван Федоров відвідав КНП «Бердянське територіальне медичне об’єднання», яке згідно з розпорядженням Кабміну ввійшло до переліку опорних закладів охорони здоров’я Запорізької області, на базі якого планується створення приймального відділення у рамках проєкту «200 сучасних приймальних відділень».

Як зауважив головний лікар КНП Дмитро Єгоров, на сьогодні Бердянське територіальне медичне об’єднання є багатопрофільним медичним закладом на 560 ліжок, в якому функціонує 24 клінічних відділення, 2 поліклініки для надання спеціалізованої амбулаторної допомоги як дорослому, так і дитячому населенню. У лікарні працюють висококваліфіковані фахівці з усіх галузей медицини, що є головною відмінністю та гордістю лікарні.

Даний опорний заклад обслуговує Бердянський, Приморський, Чернігівський райони, а влітку усі відповідні райони на узбережжі Азовського моря, тому заплановано реконструкцію цього закладу охорони здоров’я з метою забезпечення комфортних умов для пацієнтів.

Також у ході робочої поїздки Іван Федоров ознайомився з ходом реконструкції головного самопливного колектору по вул. Мелітопольське шосе та зазначив, що перед владою стоїть надважливе завдання − відремонтувати його до початку курортного сезону. Обласна влада зробила все для того, щоб це стало можливим, зокрема виділила 16 млн грн на реконструкцію

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: