circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Ремонт траси М-18 у Мелітопольському районі виконується із затримками

23.10.2020, 10:57

text
Поділитися:

Учора, 22 жовтня, голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін відвідав з робочим візитом Мелітопольський район. Очільник Запорізької області перевірив стан виконання робіт з поточного середнього ремонту траси М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта в рамках програми «Велике будівництво». Автошлях М-18 побудували в кінці 50-х років. З того часу було проведено лише один ремонт з заміною покриття.

Станом на середину жовтня виконано фрезерування старого покриття, часткове відновлення конструкції дорожнього одягу на ділянках, які втратили несучу здатність, укладений вирівнюючий шар. На цій ділянці дороги залишилося виконати роботи з укладання верхнього шару покриття, укріплення узбіччя, влаштування металевого бар’єрного огородження, замінити дорожні знаки і встановити сигнальні стовпчики, нанести дорожню розмітку. На даний момент роботи з ремонту дороги йдуть повільно, генеральний підрядник затримує терміни виконання.

Віталій Боговін під час розмови з представниками виконавця наголосив на обов’язковості закінчення усіх робіт по об’єкту до кінця 2020 року. Затримка та перенесення дати завершення ремонту на 2021 рік є неприпустимими. Зі свого боку керівництво облдержадміністрації буде максимально сприяти пришвидшенню ремонтних робіт, допоможе вирішити проблемні питання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: