circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Ревізія виявила численні порушення у кіосках «Купуй Запорізьке»

17.02.2017, 09:23

text
Поділитися:

Відбулося чергове засідання міської координаційної ради з питань розвитку підприємництва, яке пройшло під головуванням заступника міського голови Валерія Еделева, повідомляє прес-служба мерії.

Головною темою обговорення стали результати перевірки діяльності тимчасових торгових споруд, встановлених в рамках проекту «Купуй Запорізьке». З доповіддю виступив директор департаменту розвитку підприємництва та надання адміністративних послуг міської ради Володимир Жуков.

Як розповів Володимир Жуков, в кожному районі було створено робочу групу, яка і перевіряла дотримання умов Меморандуму «Купуй Запорізьке» власниками встановлених, в рамках проекту, тимчасових торговельних споруд.

В результаті було встановлено, що всього було видано 157 паспортів прив’язки для установки кіосків проекту «Купуй Запорізьке». 59 з них не були встановлені в зазначений в Меморандумі термін, або були демонтовані. З 98 існуючих кіосків функціонує тільки 81, при цьому в багатьох з них були виявлені недотримання умов Меморандуму.

Серед порушень: недотримання пропорції реалізації товарів місцевих виробників (повинно бути не менше 80%), здача своїх кіосків в оренду, що також не передбачено Меморандумом, установка тимчасових торгових споруд з порушеннями (на зеленій зоні, поблизу від електромереж, інженерних мереж) і інше .

Члени координаційної ради висловили думку, що кіоски проекту «Купуй Запорізьке», в яких порушуються вимоги Меморандуму, повинні бути демонтовані.

– Про проблему говорять уже давно. Ідея була прекрасна. Є підприємці, які дотримуються вимог Меморандуму, які повинні продовжувати працювати. У той же час щодо порушників необхідно вжити заходів, передбачених законодавством, а також підписаним Меморандумом, – зазначив член координаційної ради Олександр Головко.

Присутні наголосили, що проблема також повинна бути розглянута на обласну координаційну раду з питань розвитку підприємництва, так як Меморандум підписувався в рамках області.

– Підготуємо листа на адресу обласної координаційної ради, із зазначенням нашої позиції. Обласна координаційна рада повинна прийняти остаточне рішення. Сподіваюся, що наша позиція буде підтримана, – сказав Валерій Еделев.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: