circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Реєстрація учасників у конкурсі “Благодійне Запоріжжя 2019” триває

30.01.2020, 14:17

text
Поділитися:

Відбулася презентація регіонального конкурсу «Благодійне Запоріжжя – 2019»,  що є складовою Національного конкурсу «Благодійна Україна».

У заході взяли участь заступниця директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ірина Разуваєва, координатор проєкту «Простір підтримки» БФ «Карітас Запоріжжя» Вікторія Дунаєва, начальниця служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради Наталія Сиворакша, менеджер по роботі з волонтерами БФ «Карітас Запоріжжя» Юрій Вдовцов; директорка магазину «Дари Добро» Ольга Мамонтова, а також представники медіа, громадськості.

Організатори повідомили про основні засади, правила та організацію конкурсу «Благодійне Запоріжжя – 2019», особливості оцінювання заявок та його часові рамки.

Нагадаємо, для участі у конкурсі необхідно подати конкурсну заявку відповідної форми. Форму заявки можна завантажити за посиланням. До заявки доцільно додати заскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проєкту (ініціативи).

Заповнюючи заявку, потрібно обов’язково вказати номінацію, у якій хочете взяти участь. У цьому році існує 17 основних, три індивідуальні та чотири спеціальні номінації.

Термін подання заяв – до 1 березня 2020 року.

Нагородження переможців відбудеться двічі: на урочистій церемонії «Благодійне Запоріжжя-2019» у м. Запоріжжя (регіональний етап конкурсу) та на головній церемонії «Благодійна Україна – 2019» у м. Києві. Переможці відзначаються спеціальними відзнаками «Ангел добра», дипломами та призами, встановленими оргкомітетом і партнерами конкурсу.

 

Довідково.

Асоціацією благодійників України у 2012 році започатковано конкурс «Благодійна Україна». Нині він став національним та проводиться за підтримки Міністерства соціальної політики України.

У Запорізькій області вже вдруге регіональним партнером асоціації виступає Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя».

У конкурсі можуть брати участь благодійники та волонтери, які надавали благодійну допомогу для розв’язання  актуальних суспільних проблем упродовж 2019 року.

Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: