circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Реєстрацію у комунальних гуртожитках Запоріжжя спростять

04.09.2020, 09:33

text
Поділитися:

В комунальній власності міста знаходиться понад 50 гуртожитків. У них проживають тисячі людей. До останнього часу продовжувало існувати одне питання, яке потребувало вирішення – складна процедура реєстрації місця проживання у гуртожитках. З цього приводу запоріжці звернулися до міського голови Володимира Буряка.

Під час апаратної наради міський голова Володимир Буряк доручив директору департаменту реєстраційних послуг міської ради Олександру Казанцеву розробити механізм спрощення цієї процедури.

– Реєстрація місця проживання у гуртожитках комунальної власності має бути максимально простою та швидкою. Зрозуміло, у рамках діючого законодавства. Доручаю вам опрацювати існуючу нормативну базу та розробити механізм спрощення цієї процедури, – сказав Володимир Буряк.

Керівник департаменту реєстраційних послуг пообіцяв, що протягом тижня це питання буде вирішене. Нагадаємо, нещодавно, за дорученням міського голови Володимира Буряка, було спрощено процедуру реєстрації місця проживання студентів в гуртожитках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: