+3°

+3°

Результат гри БК “Козачка-КПУ” проти “Вінницьких блискавок”

14.12.2018, 18:35

Триває чемпіонат України з баскетболу серед жіночих команд Суперліги. Запорізька Козачка-КПУ в передостанньому матчі цього року зустрілась із командою Вінницькі блискавки”. Гра відбулась на паркеті спорткомплексу Класичного приватного університету. Нагадаємо, що наприкінці листопада наші баскетболістки поступилися колективу Олександра Підлужняка.

Цього року на арені СК
КПУ “Козачка” зіграла двічі. 6 жовтня тут було подолано БК “Рівне”. За два місяці рідні стіни перетворились на осередок битви за реванш у Вінницьких блискавок. Наприкінці листопада цей колектив не віддав перемогу запоріжанкам. Забрати борг – справа принципу. Стартову чверть господарки взяли за рахунку 19:15. Минає трохи більше хвилини другого відрізку матчу, і “Козачка” відривається на 10 очок. Загалом після першої перерви наш клуб контролював гру завдяки кращій влучності кидків. В інших компонентах показники були приблизно рівними. 34:27 – підсумок половини поєдинку.

Третя чверть. Завдяки підбиранням на чужому щиті та вдалим добиванням “Козачки” нарощували відрив. Не оминути й якісну гру в пас. Була помітна командна взаємодія та залізне бажання порадувати вболівальників. Кожна з підопічних Вікторії Большакової та Олени Жержеруної робила свій внесок до результату. Гості ж виглядали розгубленими.

В останній чверті з обох боків помічалася втома. І “Козачки”, і “Блискавки” багато промахувались. Але, взявши волю в кулак, запоріжанки не віддали перемогу нещодавньому кривднику. Другий виграш у поточному сезоні став результатом колективної згуртованості.

Кінцевий рахунок зустрічі – 72:58. Таким чином у спорткомплексі “КПУ” знову свято, радість та посмішки. Дуже хотілося, щоб це сприяло гідній битві 21 грудня у Палаці спорту “Юність” з “Чайкою”. Бердянський клуб – останній суперник Козачки в 2018 році.