+3°

+3°

Результат зустрічі запорізької “Орбіти” та тернопільської “Галичанки”

19.03.2019, 18:09

У чемпіонаті України з волейболу серед жіночих команд Суперліги відбулись матчі 13 туру. На цьому етапі змагань запорізька “Орбіта” приймала тернопільську “Галичанку”. Наш опонент посідає значно нижчу позицію в турнірній таблиці. Якщо підопічні Володимира Бузаєва другі, то суперник із західної частини країни – 6-й. Однак легкою прогулянкою матч не став.

Яким би не був опонент – його слід поважати. Цей принцип сповідує наставник ОрбітиВолодимир Бузаєв. Попри те, що “Галичанка” посідає шосту сходинку в турнірній таблиці, керманич запоріжанок налаштував підопічних на завзяту роботу. Як показали результати, попередження досвідченого тренера були недаремні. Якщо перший сет господарки взяли з відносно упевненою перевагою (25-18), то в другій партії виграш був “на тоненького” – 25-23. Цьому сприяла як добра гра гостей, так і деякі внутрішньокомандні нюанси Орбіти”.

Останній сет першого матчу запоріжанки знову взяли з рахунком 25:23. Наступного дня гості з Тернопіля навязали Орбіті ще більш складну конкуренцію. Програвши два сети, в третьому Галичанка зробила міні-реванш 25:20. Але в четвертому сеті підопічні Володимира Бузаєва дотиснули принципового візаві – 25-15.

Після двох перемог у 13 турі “Орбіта” продовжує перебувати на другій сходинці в регулярному чемпіонаті. У наших дівчат 54 очки. Випереджає запоріжанок южненський “Хімік”. В нього 76 балів. Наразі замикає і трійку лідерів “Новатор” (Хмельницький). У наступному турі, котрий буде останнім перед плей-оф, підопічні Володимира Бузаєва зіграють на виїзді проти чернігівського “Університету ШВСМ”.