+3°

+3°

Результати 2 етапу чемпіонату України з баскетболу серед команд 1 ліги

10.04.2019, 18:37

Запорізький баскетбольний клуб “Металург-ЗНТУ” завершив другий етап національної першості серед команд 1 ліги. Перебуваючи в групі B наш колектив зіграв по колу з такими суперниками як дніпровський Легіон”, “Коростень та Старлайф із Чернівців. На виїзді підопічні Кирила Вікторова не знали собі рівних. Два домашніх поєдинки теж завершили переконливими перемогами.

17 березня Металург взяв гору над Легіоном із рахунком 94:80. Всі інші матчі в групі дніпряни виграли. Тож, аби вийти до півфіналу, наші гості потребували реваншу з перевагою в 15 очок. Завдання запоріжців відповідно – не поступитися більше ніж на 14 пунктів. Однак вже з першої чверті з боку господарів була помітна втома. Мяч не втримували. Припускалися дитячих помилок під час передач. Влучність з обох боків була приблизно рівною. Кінцівка цього відрізку наочно продемонструвала рівність боротьби. За кілька секунд до сирени – мяч у Вадима Бикова. Досвідчений спортсмен тягне час, щоб в останній момент забити гол у роздягальню”. Однак промахується. Гості роблять підбирання та майже за браком часу на комбінації кидають і записують до свого архіву ейрбол”. Підсумок 10-хвилинки – нічия 18:18.

Початок другої чверті господарі почали ще більш невдало. В команді панував сумбур. На
5-й хвилині гості були попереду 27:22, що стало приводом для Кирила Вікторова взяти тайм-аут. Але і пауза не допомогла. Відчувши смак баскетбольного драйву, дніпряни продовжили домінувати, один раз розбавивши боротьбу слем-данком.

На велику перерву “Легіон пішов із перевагою у 8 очок. У третій частинці зустрічі в Металурга справи пішли ще гірше. Всі дії хоч і відлунювали старанням, але були схожі скоріше на відчайдушний бій, ніж злагоджену роботу професіоналів. Важко уявити, яка внутрішня революція охопила серце керманича в мить, коли табло фіксувало 16-очкову перевагу Дніпра перед останньою чвертю. Та врешті-решт ситуація потроху стала налагоджуватись для Запоріжжя. У суперників “збився приціл”. Підопічні Кирила Вікторова стали краще підбирати та нарешті почали намацувати свій кидок. Також сміливіше йшли в проходи. За 2 хвилини до кінця різниця скоротилася до 5-ти балів. Але видихати було зарано. На досвіді опонент знову кинувся виправляти ситуацію. Ще невідомо, як би все закінчилось, було б у Легіону трохи більше часу. Але врешті-решт гостям СК ЗНТУ вдалося перемогти на 13 очок. Для них це значило завершення сезону.

Натомість “Металург” рухається далі. У півфіналі нашим опонентом стане минулорічний кривдник – Дідібао з Камянця Подільського. Стимул запоріжців подвійний. Взяти реванш за минулорічне вибиття з плей-офф. І звісно ж – путівка до фіналу змагань.

Кінцевий рахунок матчу 74:87 – “Металургпоступається але йде далі. Побажаймо хлопцям, аби результат двобою з “Дідібао” змусив виголошувати наступну кричалку з гордістю в серці та з думками про фінал.