+3°

+3°

Результати боротьби “ЗНТУ-ЗАБ” та “Донбасу” за “бронзу”

23.05.2019, 18:24

3 дні на арені СК Запоріжалюмінбуд тривало протистояння гандбольних клубів ЗНТУ-ЗАБ і Донбас”. Щовечора ці команди вирішували, в кого залишиться бронза національної першості. Нагадаємо, що торік третє місце було за маріупольським колективом.

Боротьба за “бронзу” гандбольної Суперліги України привернула увагу чималої кількості вболівальників. Попри те, що матчі стартували о 19
:00, трибуни не були порожніми. Перший поєдинок ознаменувався “гойдалками”. Перевага кілька разів перестрибувала з одного боку в інший. Однак за 7 хвилин до фіналу зустрічі гості роблять гандикап у 5 мячів та завершують гру на свою користь. Цікаво, що це була перша перемога Донбасу над ЗНТУу цьому сезоні. У другій зустрічі запоріжці не мали права на помилку. Регламент плей-офф передбачає битву до двох перемог. Підопічні Ростислава Ланевича не підвели керманича. Перший тайм завершили з мінімальною перевагою 16:15. Після перерви відірвалися та врешті-решт зрівняли загально-серійний рахунок, вигравши матч із рахунком 30:28.

І нарешті матч, який на щастя запорізьких уболівальників став вирішальним. Зі старту бойовий настрій господарів читався по очах. Вже у середині першого тайму команда Ростислава Ланевича переважала візаві на 7 мячів. Кінцевий же рахунок поєдинку став просто вражаючим – 37:27 на користь ЗНТУ-ЗАБ”. Таким чином ЗНТУ виграє бронзові нагороди та посідає третю сходинку в нинішньому сезоні чемпіонату України. Завдяки цьому вся трійка лідерів першості виявилась запорізькою. Нагадаємо, що “срібло за місцевою командою ZTR”. Золотовкотре у Мотора”.