+3°

+3°

Результати чергової зустрічі БК “Запоріжжя” із “Київ-Баскетом”

15.04.2019, 18:29

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” провів четвертий півфінальний матч із “Київ-Баскетом” на стадії півфіналу Суперліги України. Перед початком гри рахунок у серії був 2
:1 на користь столичного колективу. Підопічні Валерія Плеханова мали зрівнюватись, аби здобути право на вирішальний поєдинок у рідних стінах Юності”.

Четверту півфінальну гру з киянами запоріжці розпочали не в типовому
стартовому складі. З самого початку гри вийшли Станіслав Овдєєнко та Антон Буц та Малік Трент. Зазначений американець проявив себе миттєво, сфоливши співвітчизнику Морісу Кріку. Той реалізував два штрафних та вивів господарів уперед. На це швидко відповів наш капітан дальнім пострілом. Далі – триочковий від бігмена Києва – Нванкво. Так розпочалася рівна боротьба, результатом якої все ж стала перевага гостей за підсумком стартової чверті – 30:25. Після перерви ініціативою заволоділи вже господарі та на велику паузу пішли лідерами – 52:47.

Третій період команди розпочали рівно. По черзі влучали свої кидки. Проте після дальнього від Антона Буца запоріжці все ж наблизилися до своїх суперників на відстань лише в одну влучну атаку. Ще за декілька хвилин Шевченко влучив ефектний триочковий та вивів Запоріжжя вперед. За 2 хвилини до завершення періоду різниця в рахунку вже становила 6 балів на користь гостей. Незгоду висловивлегіонер києва – Латковіч. Спочатку забив три. Після – заробив на собі фол та влучив два штрафні кидки – 68:69.

Вирішальним у поєдинку, і, як наслідок, у всій півфінальній серії, став 6-хвилинний відрізок на старті четвертої чверті. В ньому “Запоріжжя” набрало лише 2 очки. Починаючи заключну десятихвилинку з мінімальною перевагою, гості пропустили ривок 10:2. Відповісти не встигли. Натомість “Київ-Баскет” продовжував сміливо йти під кільце гостей і набирати звідти очки в одному володінні за іншим. У підсумку господарі перемогли з рахунком 89:81, що значило вихід столичного колективу до фіналу змагань.

Таким чином тепер БК Запоріжжя боротиметься за бронзові нагороди. У будь-якому разі сезон став відродженням славетних традицій нашого баскетболу. Перемога в регулярному чемпіонаті, побиття минулорічних чемпіонів країни в чверть-фіналі… все це дає підставу пишатися рідним колективом.