+3°

Результати козацько-столичного протистояння: “КИЇВ-БАСКЕТ” – БК “ЗАПОРІЖЖЯ”

11.04.2019, 17:54

Емоції в українській Суперлізі з баскетболу сягають апогею. Гаряча півфінальна серія між БК “Запоріжжя” та “Київ-Баскетом” стала типовою непоступливою гойдалкою. Наразі команди провели три очні зустрічі.

Перші два матчі між БК “Запоріжжя” та “Київ-Баскетом” відбулися в “Юності”. Спочатку – перемога столичного клубу. Потім – реванш підопічних Валерія Плеханова. Тепер ласкаво просимо в СК “Меридіан”, де проходила третя гра. Її команди розпочали,
пам’ятаючи, що в серії козацько-столичного протистояння важливою є стартова чверть. Цього разу її взяли господарі. Менше втрачали, забили всі штрафні та контролювали щити. Підсумок – 30:17.

Друга чверть для гостей розпочалася з обнадійливих дальніх влучань від Юрія Кондракова та Маліка Трента. З боку опонентів задніх не пас В’ячеслав Петров. Відповів десятьма балами на аналогічну кількість очок Маліка. Цей відрізок зустрічі був надрезультативним. Наші баскетболісти ледь не зрівняли рахунок. Але після промаху Кіндала Хілла раніше згаданий Петров поцілив наш кошик з дальньої відставні. Тож на велику перерву – знову в ролі наздоганяючих – 46:55.

На початку третьої чверті паркет покинув Юрій Кондраков через 5-й фол. Кияни продовжили тримати нас на відстані. Втім різницю все ж було скорочено. Подяка Майклу Холтону за три з фолом і + енд-ван. Наслідок – наближення запоріжців упритул – 65:67. Пізніше справу співвітчизника мав завершити Джеврон Преслі. Але змарнував два штрафних. Все це було тривожним дзвіночком для киян.

Остання чверть – період героїзму. Різниця знову не в доброму сенсі вражаюча – 18. Однак за лічений час прірва зменшується до – 12, завдяки двом пострілам Трента і Хілла. Незабаром здобутки киян зіпсували також Андрій Мироненко та Володимир Шевченко. Однак врешті-решт фортуна посміхнулася таки господарям “Меридіану”. Кілька невлучних кидків запоріжців, програні підбирання і в півфінальній серії рахунок стає 2:1 на користь “Київ-Баскета”.

Кінцевий рахунок матчу – 104:92 на користь киян. Момент істини для БК “Запоріжжя” настане в п’ятницю, коли команди знову зійдуться на майданчику столичного “Меридіану”. Поразка у четвертому матчі призведе до програної серії. Успіх означатиме, що підопічні Валерія Плеханова чекатимуть “Київ-Баскет” на вирішальну п’яту гру серії у себе вдома.