+3°

+3°

Результати матчів 10 туру у баскетбольній чоловічій Суперлізі

12.11.2018, 16:55

Відбулись матчі 10 туру у баскетбольній чоловічій Суперлізі. На цьому етапі змагань БК “Запоріжжя” провів виїзний поєдинок із командою “Дніпро”. В першому колі змагань на рідній арені підопічні Валерія Плеханова перемогли сусідній клуб – 89:79. Тож, команда Дениса Журавльова цього разу була налаштована взяти реванш.
Початок гри між “Запоріжжям” та “Дніпромпродиктував традиційний темп боротьби, котра вже роками панує під час цього дербі. Енд-уан Антона Буца та набрані очки Кіндалла Хілла вивели гостей уперед – 5:0. З боку господарів ініціативою відзначився Олександр Мішула. В стартовій чверті він набрав 8 очок. Колеги Олександра не забарились підхопити потрібну динаміку. В заключні півтори хвилини зробили ривок 9:0 та пішли на перерву з перевагою у 8 очок. Згодом боротьба дещо вирівнялась. Але за рахунок якісно виконаних штрафних підопічні Дениса Журавльова взяли й другий відрізок матчу – 47:40.

Третя чверть ознаменувалась баскетбольними гойдалками. Це наочно показав кінцевий рахунок відрізку – 62:62. Тож, на старті завершальної 10-хвилинки інтрига зросла до максимуму. І тут запорізький колектив спіткала вкрай негативна тенденція. Спочатку через перебір фолів арену покинув Майкл Холтон. Потім Юрій Кондраков. Ще далі – Малік Трент. Втрата лідерів, перевага господарів на щиті, врешті -решт і призвели до реваншу дніпрян.

Кінцевий рахунок протистояння – 83:79 – “Дніпро” виграє. Тепер на запорізьких уболівальників очікує 5-матчева серія домашніх ігор. Зокрема, 17 листопада на паркеті Палацу спорту Юність” наш коллектив прийматиме “Черкаських мавп”. Початок о 14:00.