+3°

+3°

Результати матчу БК “Металург-ЗНТУ” проти опонента з Одеси

12.12.2018, 18:33

Запорізький баскетбольний клуб “Металург-ЗНТУ” продовжує безпрограшну серію в чемпіонаті України серед команд Першої ліги. Черговим опонентом нашого клубу став колектив Дмитра Коломийченка – БК “Одеса 2”. В її складі виступають хлопці 2002, 2003 та 2004 років народження. Попри молодість одесити навязали нашим спортсменам гідну боротьбу протягом двох перших чвертей.

БК
Одеса 2”. Наймолодший колектив у другій групі Першої ліги України. На старті гри проти “Металурга-ЗНТУ” одесити діяли обережно, уникаючи властивого юній крові сумбуру. Втім жорсткий захист господарів брав гору над старанням опонентів. Не допоміг навіть тайм-аут. Але згодом команда Кирила Вікторова почала припускатися помилок у нападі. Опоненти більш-менш вдало користувалися хибами “машинки”. Тож значну перевагу у рахунку було трохи відкладено.
У кінці першої чверті
у кошик Одеси з дальньої відстані поцілив Данило Соколенко. Завдяки цьому на другий відрізок матчу господарі пішли з форою у 8 очок. Тоді й почався найгарячіший період матчу. Гості всіляко доводили, що молодість це не завада конкурентоспроможності досвідченому супернику. Деякий час гра йшла мяч у мяч. Потім рахунок зрівнявся. І саме у цю мить команду Дмитра Коломийченка спіткала неприємність. Через травму вибув Ігор Клімов.

Ця ситуація ніби підзарядила гостей на додаткову швидкість та самовідданість. Вони заграли ще спритніше. Але у підсумку міць запоріжців взяла своє. 47:36 – результат першої половини гри. А після великої перерви питання переможця було зняте за лічений час. Це була найупевненіша частинка гри для господарів. За чотири хвилини до сирени перевага запоріжців становила 32 очки. А на початок завершальної 10-хвилинки одеситам довелось виходити з відставанням у 40 пунктів.

Власне, у третій чверті перевага господарів була доведена до 40 очок. Коли переможець був фактично відомий, у складі Металурга на паркет вийшли молоді гравці. Це вже традиційна практика Кирила Вікторова, спрямована на здобуття молодими підопічними досвіду. Загалом на цю мить ЗНТУ лідирує у своїй групі, йдучи без поразок. За календарем майже всі матчі у першому колі змагань запоріжці грали вдома. Тож у другій частині групового етапу на “машинку” чекає низка вояжів. Треба здобути максимальну кількість перемог. Адже посівши перше місце у плей-офф, можна сподіватися на менш складного суперника. За словами наставника нашої команди, впевнені домашні перемоги не мають розслабляти хлопців перед виїзним турне.

Щодо БК Одеси 2 – амбітних планів поки-що команда ставити не може. Наразі їх головна мета набиратися досвіду та звикати до дорослого чоловічого баскетболу. Над цим і працює Дмитро Коломийченко. Рахунок першого матчу – 92:62- на користь Металурга”. Наступного дня запоріжці перемогли 104:79. Останній суперник ЗНТУ в цьому році – дніпровський Інваспорт -2”. Із ним підопічні Кирила Вікторова зіграють на виїзді 22 та 23 грудня.