+3°

+3°

Результати матчу БК “Запоріжжя” проти чинних переможців “Черкаських мавп”

19.11.2018, 17:14

Відбулись матчі 11 туру чемпіонату України з баскетболу серед команд Суперліги. На цьому етапі БК “Запоріжжяприймав на своїй арені чинних національних переможців – Черкаські мавпи”. На паркет Палацу спорту Юність” гості вийшли з жагою реваншу за поразку в першому колі змагань.

У першому колі Суперліги БК
Запоріжжяподолав чинних національних чемпіонів – 91:88. Минув місяць, як команди зустрілися вдруге. Цього разу господарям через хворобу не зміг допомогти Антон Буц. І все-ж стартували підопічні Валерія Плеханова впевнено. Першу чверть взяли із рахунком 26:16. Але після перерви наш колектив спіткала низка помилок та втрат. Налаштовані на реванш черкасці скористалися хибами суперника та перехопили ініціативу. 41:40 на користь Мавп” – результат другої десятихвилинки.

Інтрига в матчі зберігалася до кінця. Більш ніж на 7 очок запоріжці від опонента не відривалися. Гості швидко нівельовували перевагу нашого клубу. Значну користь черкаському колективу приніс Ален Арнет. Не спочиваючи на лаврах він чіплявся за кожен м’яч, забивав та сприяв загостренню боротьби. Не менш якісно діяли Іван Ткаченко та Брендон Янг.

Під завісу матчу Юрій Кондраков двома триочковими підсилив надії фанатів на позитивний результат. Однак, Мавпине віддали перемогу своєму кривдникові в першому колі чемпіонату. Кінцевий рахунок матчу 90:93 – БК “Запоріжжяпрограє. Наступний опонент нашого клубу у Суперлізі – столичний Київ-Баскет”.