+3°

+3°

Результати домашньої зустрічі “Металурга” із ФК “Миколаїв”

21.10.2019, 17:48

У футбольному чемпіонаті України серед команд Першої ліги відбулись матчі 14 туру. Запорізький “Металург” на стадіоні “Славутич-Арена” приймав футбольний клуб “Миколаїв”. Після того, як напередодні основні конкуренти у боротьбі за виживання — Черкащина та “Кремінь” — здобули нічиї, команді Олексія Годіна програвати було просто не можна.

Перший тайм нічим особливим не запам’ятався. Гості одразу нав’язали запоріжцям силову боротьбу на кожній ділянці поля. За цієї причини гострих моментів у зазначений період майже не було. Єдиний гол забили на 20-й хвилині. Тарас Ковальчук у своєму штрафному майданчику перервав атаку корабелів, але м’яч потрапив йому у руку. Пенальті реалізував Владислав Бугай. Після перерви Олексій Годін випустив на поле Дмитра Лихобабенка та Ігоря Загоруйка і гра значно пришвидшилась. І на 54-й хвилині запоріжці отримали можливість зрівняти рахунок. Але штатний пенальтист “Металурга” Едуард Сарапій пробив передбачувано для голкіпера.

Але голу у ворота “Миколаєва” запорізькі вболівальники дочекалися. На 77-й хвилині матчу Семен Дяченко навісив м’яча на Вадима Петрова. Той боротьбу у повітрі програв, але змусив помилитися захисника гостей. М’яч відскочив до Дмитра Лихобабенка, який з льоту розстріляв ворота Микити Крюкова. Після голу запоріжці задіяли розкутіше, але рахунок 1:1 залишився незмінним до фінального свистка.

Таким чином, “Металург” забиває у третьому матчі поспіль і здобуває перше очко в домашніх матчах. Наступний поєдинок запоріжці проведуть у суботу на виїзді проти одеського “Чорноморця”. Вдома ж ми побачимо підопічних Олексія Годіна другого листопада. Суперником буде один з лідерів чемпіонату — столичний “Оболонь Бровар”.