+3°

+3°

Результати гандбольного матчу за Суперкубок України

03.09.2019, 17:55

У Броварах відбувся матч за гандбольний Суперкубок України. Трофей виборювали два запорізьких клуби. Чинний чемпіон національної першості – “Мотор”- та срібний призер Суперліги – “ZTR”. Конкурування проходило на майданчику броварського вищого училища фізичної культури.

Чотири попередніх матчі за Суперкубок України завершувались на користь “Мотора”. Провівши досить продуктивне турне в Польщі, підопічні Віталія Андронова були налаштовані перервати непереможний ланцюжок чинного чемпіона країни. Перший внесок до спільної мрії “ZTR” зробив Олексій Ганчев. Близько 2-х хвилин знадобилося “соколам”, щоб  зрівняти рахунок. Рівновагу відновив Борис Пуховський. Однак минає трохи часу, і срібний призер Суперліги виривається вперед із рахунком 3:1. Нібито гучна заява одвічному конкуренту за національні трофеї. Але надалі послідував приголомшливий ривок “Мотора”, який важко пояснити — 9:1. За цих умов наставник синьо-білих змінює Антона Деревянкіна на Максима В’юника. Молодий голкіпер добре ввійшов до гри, а його колеги зробили “зустрічний удар” багаторічним кривдникам чотирма м’ячами без відповіді. Однак довго домінування “ZTR” не тривало. Оговтавшись, моторівці знову збільшили перевагу та підсумували перший тайм 5-очковим відривом — 14:9.

У другому таймі змін не сталося. “Мотор” добре користався втратами ztr-івців на чужій половині арени. На 52 хвилині відрив “соколів” становив 9 пунктів.

Кінцевий же рахунок поєдинку — 29:21 — перемога “Мотора”. Це п’ятий виграш поспіль “соколів” у битві за Суперкубок України. Кращими гравцями зустрічі з боку “Мотора” визнано воротаря Геннадія Комка та правого крайнього Едуарда Кравченка. В складі “ZTR” відзначили раніше згаданого Максима В’юника та теж правого крайнього Андрія Акименка.