+3°

+3°

Результати запеклої боротьби запорізьких гандбольних клубів

11.12.2019, 19:49

Запорізьке гандбольне дербі повертає свій статус. Чинний чемпіон України “Мотор” та віце-чемпіон “ЗТР” цього сезону в очних зустрічах Суперліги показують відчайдушну боротьбу. Так сталося і в матчі 11 туру. Далі – докладніше.
Якщо минулого сезону можна було побачити перевагу “Мотора” у 8-10 м’ячів, то цього року у матчі першого кола чемпіони ледь-ледь вирвали перемогу в один м’яч. Тоді це могло здатися везінням, але друга гра довела, що це не так. “ЗТР” дійсно знову може конкурувати з “Мотором”.

“ЗТРівці” були у ролі номінальних господарів і одразу почали активно насідати на ворота Віктора Кірєєва. Перші 10 хвилин матчу ніхто не міг відірватися у рахунку більше ніж на 1 м’яч. Прицільні постріли Олександра Тільте та Дмитра Артеменка змінювали контратаки Айденаса Малашинскаса та Максима Бабічева. Досвід у єврокубках грав на руку “моторівцям”. Не раз можна було побачити виходи чотири в два.
Феєрили у цьому матчі і воротарі. Віктор Кірєєв не один раз рятував, здавалося б, у безнадійних ситуаціях. Ворота “ЗТРа” перші 15 хвилин захищав Дмитро Веремчук, який став героєм першої цьогорічної зустрічі між командами. Втім нині, як виявилося пізніше, більш надійну гру показав його колега Антон Дерев’янкін.
Підсумок першого тайму тримав інтригу цього дербі 17:15 на користь “Мотора”. З початком другого тайму чемпіони увімкнули турборежим та швидко перетворили перевагу в +5. Артем Козакевич, який у підсумку став кращим снайпером “Мотора”, не давав спокою Антону Дерев’янкіну.
“Мотор” більше не підпускав віце-чемпіонів ближче ніж на 3 м’ячі. Підсумок другої очної зустрічі цього сезону — 35:32 на користь команди Ростислава Ланевича. Нині “Мотор” очолює турнірну таблицю української Суперліги з максимальними 20-ма очками. На 2 бали менше, але на гру більше у “ЗТРа”.