+3°

+3°

Результати зустрічі “Металурга” з “Гірник-Спортом”

16.09.2019, 17:58

У чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги відбулися матчі 9-го туру. Запорізький “Металург” на виїзді зустрічався з одним зі своїх сусідів по нижній частині турнірної таблиці — “Гірником-Спорт” з Горішніх Плавнів. Для обох колективів результат матчу міг вплинути на їхнє розташування у табелі про ранги.

Обидва колективи в нинішньому чемпіонаті не балують своїх вболівальників перемогами. “Металург” зміг здобути першу лише у восьмому турі, на виїзді перегравши “Черкащину” — 3:0. “Гірник-спорт” також до цього не мав позитивного результату на своїй території. Тож від обох колективів варто було очікувати упертої боротьби на кожній ділянці поля.

Гра з самого початку пішла під диктовку господарів поля. Гірники майже одразу почали створювати небезпеку біля воріт “Металурга”. На 9-й хвилині трохи не вистачило Юрію Кравчуку, щоб замкнути передачу після штрафного. Згодом довелося попрацювати кіперові запоріжців Богдану Петриченку, який спочатку упорався з ударом Сергія Суханова, а потім заблокував постріл Володимира Королькова. Ще кілька разів господарі загрожували воротам, але до перерви рахунок відкрито не було. Єдиний гол в цьому матчі гірники забили у другій половині гри. На 58-й хвилині Сергій Рудика порушив правила у своєму штрафному майданчику. Пенальні реалізував Юрій Батюшин. Металургівці зробили усе, щоб відновити рівновагу, але в атаці відверто не виходило. 1:0 – перемога “Гірника”.

Після цієї поразки “Металург” з чотирма очками продовжує замикати турнірну таблицю чемпіонату. Наступний матч команда Івана Богатиря проведе у п’ятницю, 20 вересня. На стадіоні “Славутич-Арена” її суперником стане “Минай” із Закарпатської області. Початок матчу — о вісімнадцятій годині.