+3°

+3°

Результати зустрічі МФК “Металург” та закарпатського “Миная”

23.09.2019, 18:40

У чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги відбулись матчі 10 туру. Запорізький “Металург” на стадіоні “Славутич-Арена” приймав ще одного дебютанта цього дивізіону — “Минай” із Закарпатської області. На початку матчу господарі поля створили достатньо неприємностей суперникові. Але перемогти знову не вдалося.

Суперник нашого колективу перед цим туром посідав четверту сходинку турнірної таблиці. Проте металургівців це не налякало. Вони з самого початку матчу діяли агресивно в атаці, до чого гості виявилися не готовими. Вже в дебюті поєдинку запоріжці могли відкривати рахунок. Богдан Могильний викотився майже сам-на-сам з кіпером “Миная” Алнієм Поповичем, але затягнув з ударом, упав у зіткненні із захисником. Але арбітр матчу в цьому порушення не угледів. Згодом небезпечно пробивав Денис Білоусов, перекидаючи воротаря — трохи не вистачило влучності. У “Миная” в першому таймі був лише один момент. На 19-й хвилині металургівці забули у своєму штрафному майданчику Роберта Гегедоша. І один з кращих бомбардирів ліги своїм шансом скористався. Запоріжці мали ще одну нагоду розписатися у воротах суперника, але удар Едуарда Сарапія з штрафного витягнув Андрій Попович.

По перерві “Металург” пропустив ще одного разу. На 59-й хвилині інший голеадор “Миная”— Анатолій Нурієв – упіймав на протиході захисника господарів і акуратно поклав м’яча у ближній від себе кут воріт. Створивши комфортний запас, закарпатці збавили оберти. Кінцівка матчу пройшла досить спокійно. 2:0 – перемога “Минаю”, який вийшов на третю позицію в турнірній таблиці.

Наступний матч “Металург” проведе на виїзді. 28 вересня підопічні Івана Богатиря в Краматорську зіграють з “Авангардом”. Вдома ж ми побачимо “Металург” 5 жовтня. Цього дня суперником на стадіоні “Славутич-Арена” стане луцька “Волинь”.