+3°

+3°

Результати зустрічі запорізьких гандбольних клубів “Мотор” – “ZTR”

10.10.2019, 19:48

У поточному сезоні гандбольної Суперліги України відбулося перше традиційне дербі між запорізькими клубами “Мотор” і “ZTR”. Якщо в матчі за національний Суперкубок “соколи” взяли гору з різницею у 8 м’ячів, то в регулярному чемпіонаті конкуренція видалась, як то кажуть, “на тоненького”.

2 хвилини першого тайму між “Мотором” і “ZTR” на табло світилися нулі. Це аж ніяк не свідчило про кволу динаміку. Скоріше – навпаки. Команди стартували досить активно. Просто голкіпери робили свою справу добре. Першим, хто спромігся зламати надійність воріт опонента, став “сокол” – Борис Пуховський. Деякий період господарі домінували та час від часу хитку перевагу в два пункти гості відігравали та рахунок вкотре ставав рівним. А на останніх хвилинах першої половини гри підопічні Віталія Андронова взагалі вийшли вперед. Однак вчасні корективи Миколи Степанця все ж допомогли чемпіонам України піти на перерву переможцями – 16:15.
Другий тайм відбувся за схожим сценарієм. Обопільні погоні, перевага “Мотора” та вигризання нічиєї “ZTR”-івцями… і в результаті все ж “гора” чинних переможців національної першості над одвічним конкурентом – 30:29.

Таким чином, у поточній Суперлізі “Мотор” продовжує йти без поразок. А 12 жовтня спробує здобути свої перші очки в Лізі чемпіонів. На виїзді “соколи” поборються з білоруським “Брестом”. Натомість “ZTR” 13 числа зіграє в рамках Кубка ЄГФ проти македонського HC “Butel Skopje”.