circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Родина, яку об’єднали Збройні сили України

06.12.2021, 19:13

text
Поділитися:

Військові Олексій та Анна познайомилися на службі. З часом їх стала пов’язувати не тільки робота, але й шлюб та донька.

Олексій Лихонін – військовослужбовець, який має велику кількість нагород. Він – офіцер в запасі, учасник АТО, а ще люблячий чоловік та батько. Про свій шлях Олексій розповідає небагато. Вступив до лав Збройних сил у 2009, де проходив строкову службу, потім кілька років у резерві, однак повернутись до армії його змусила війна на Сході України.

Чоловік каже, перші декілька місяців перебував у розпорядженні у Запоріжжі. Тоді мобілізувались війська, розгортались нові підрозділи. Олексій супроводжував колони з технікою. Писав рапорт на командування з проханням перейти до дієвої армії. 26 червня 2014 року Лихонін потрапив до частини, яка формувалась у Кіровоградській області.

Потрапивши до розвідувальних військ, Олексій виконував бойові завдання в зоні АТО. Кілька разів його батальйон потрапляв у засідку. Це було під час супроводження конвоювання колон, які на той момент виконували функцію забезпечення наших артилеристів, на самій передовій.
Чоловік майже рік був у зоні АТО. В березні 2015 повернувся додому. Під час навчань тероборони, де був інструктором, зустрів Анну. Вона на той момент працювала у військкоматі. З того часу пара вже не розлучалась, а у 2016 одружилась. Як кажуть самі, їх поєднала військова служба.

Нині пара виховує маленьку донечку Аміну. Олексій працює на одному з місцевих підприємств, однак думка про повернення до лав Збройних сил України не полишає. Анна після 6,5 років служби та народження дитини зараз працює в Міністерстві справ ветеранів у Запорізькій області. Там продовжує допомагати військовослужбовцям та їхнім родинам.

Головна спеціалістка відділу Міністерства ветеранів України в Запорізькій області Анна Лихоніна зізнається, не хоче полишати військову справу. Їй подобається працювати із людьми з армії. Анна каже, у Міністерстві має змогу допомагати усім учасникам бойових дій, їхнім родинам та ветеранам отримувати належну соціальну допомогу.

Першими новини з’являються у нашому телеграмі

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: