circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Родинам загиблих в АТО/ООС запоріжців виділять матеріальну допомогу

30.03.2020, 14:13

text
Поділитися:

Членами Уряду було затверджено Розпорядження КМУ «Про виділення коштів для надання допомоги членам сімей осіб, які загинули (померли) під час антитерористичної операції та особам, які стали особами з інвалідністю внаслідок поранення, контузії або захворювань, одержаних під час участі у зазначеній операції».

Відповідно до нього з резервного фонду Держбюджету Міністерству у справах ветеранів буде виділено 35 млн грн на надання одноразової допомоги 19-м родинам, членам сімей загиблих (померлих) під час участі в АТО/ООС та 23-м особам з інвалідністю внаслідок війни при участі в АТО/ООС.

На виконання розпорядження КМУ, Мінветеранів має у тижневий строк затвердити узгоджений з Міністерством фінансів та Міністерством економічної торгівлі та сільського господарства перелік витрат з надання допомоги.

– Сьогодні непростий період в житті країни, коли вимушені карантинні заходи створюють нові соціальні виклики. Ветерани з інвалідністю та родини загиблих, які, захищаючи країну, втратили найцінніше – життя і здоров’я, мають відчувати підтримку держави, — заявив міністр у справах ветеранів Сергій Бессараб.

Нагадуємо, відповідно до Порядку призначення та виплати одноразової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності деяких категорій осіб, затвердженого Постановою КМУ № 336 на виконання ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» грошова допомога виплачується:

у разі встановлення інвалідності, залежно від групи інвалідності у розмірі І група – 400, ІІ – група – 300, ІІІ група – 250 прожиткових мінімумів встановлених законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року, в якому встановлено інвалідність;
у разі загибелі (смерті) у розмірі 750 прожиткових мінімумів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: