+3°

+3°

Розпочалась весняна частина Прем’єр-ліги України з молодіжного футболу

11.03.2019, 20:30

Розпочалась весняна частина Прем’єр-ліги України з футболу серед учасників віку U-19. Чемпіонат нараховує 14 команд. Серед них і представники запорізької школи “Металург”. Їхня мета на цих змаганнях – набратися досвіду, аби в майбутньому поповнити лави муніципального клубу, котрий наразі виступає в Другій лізі національної першості та претендує на вихід до Першої ліги.

2 роки тому вихованці запорізької школи “Металург”, під наставництвом Івана Богатиря, здобули срібні медалі в боротьбі за Кубок дитячо-юнацької футбольної ліги України. Тоді їхня вікова категорія була U-16. Тепер хлопці перейшли до більш солідних змагань – Прем’єр -ліга України U-19. У її рамках футболісти працюють над завданням, котре рано чи пізно торкається всіх. А саме – перейти межу від дитячого спорту до дорослого. Це має допомогти юнакам у майбутньому стати частиною головної футбольної команди Запоріжжя – МФК “Металург”, а, можливо, й інших професійних клубів. Дехто наразі робить лише перші кроки. Хтось уже пішов трохи далі.

Весняну частину Прем’єр-ліги команда Івана Богатиря розпочала грою з “Олександрією”. Перший тайм відбувся за умов рівної боротьби. Гострі моменти були з обох боків. Однак жодного разу м’яч у ворота не влетів. Частково цьому сприяла погода. Зокрема – сильний вітер. Кращою нагодою для “Металурга” вийти вперед став призначений у ворота гостей пенальті. Це трапилось на початку другого тайму. До точки підійшов Олексій Сидоров. Пробиваючи, запоріжцю не вдалося перехитрити голкіпера “Олександрії”. Після – картина на полі виглядала схожою до того, як розвивалися події у першій половині зустрічі. Підсумок протистояння – нічия 0:0.

У наступному 16 турі “Металург” зіграє на виїзді з київським “Арсеналом”, який на цю мить посідає 9 сходинку в турнірній таблиці. Трійка лідерів першості виглядає наступним чином: “Шахтар”, “Динамо”, “Карпати”.