circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Розташовані неподалік Запорізької АЕС громади отримають додаткову субвенцію

16.06.2021, 12:49

text
Поділитися:

У Запорізькій області у зоні спостереження – 30-км радіус навколо Запорізької АЕС – розташовані 8 громад. Всі вони отримають субвенцію з державного бюджету на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.

Про це йшла мова на нараді голови Запорізької ОДА Олександра Старуха з керівниками районних державних адміністрацій.

Цього року у Держбюджеті передбачено субвенцію 137,5 млн грн. Запорізька область отримає 22,8 млн грн.

З метою підготовки пропозицій щодо розподілу цих коштів між проєктами, на початку травня направлено запит на 8 громад. Відповідь з пропозиціями надали 2 громади – Великобілозерська та Водянська. Проте, проєкти ще потребують доопрацювання.

Пропозиції не надійшли від Біленківської, Енергодарської, Кам’янсько-Дніпровської, Дніпрорудненської, Благовіщенської та Малобілозерської громад. Голова облдержадміністрації закликав ці громади та районні державні адміністрації якнайшвидше розробити проєкти та надати пропозиції по розподілу субвенції.

Є можливості, а деякі громади продемонстрували неготовність ними скористатися. Необхідно донести до цих територій, що дана субвенція – це можливість вирішити багато місцевих проблем, – наголосив Олександр Старух.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: