circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Рятувальники обстежили школи Енергодара

21.08.2019, 13:26

text
Поділитися:

Вже за два тижні в освітніх закладах країни розпочнеться новий навчальний рік, тому питання забезпечення ефективного протипожежного захисту та гарантування безпеки учасників навчально-виховного процесу набуває особливої актуальності.

Інспекторський склад 13 ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області провели обстеження навчальних закладів міста Енергодар з метою контролю за дотриманням вимог пожежної та техногенної безпеки.

21 серпня рятувальники відвідали багатопрофільну гімназію «Гармонія». Під час обстеження фахівці ДСНС звертали увагу на наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, утримання у належному стані шляхів евакуації з приміщень навчальних закладів, стан утримання електрогосподарства тощо. За результатами обстеження формується відповідний акт, який визначає невідкладні заходи щодо усунення виявлених недоліків.

Додатково з працівниками навчального закладу проводився інструктаж щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Фахівці ДСНС розповсюдили тематичні листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності та наочні профілактичні матеріали для оновлення куточків безпеки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: