circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Рятувальники та влада занепокоєні пожежами у Бердянському районі

31.07.2019, 09:43

text
Поділитися:

Бердянський район з робочою поїздкою відвідав заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін. Він провів у райдержадміністрації регіональну нараду з питань недопущення виникнення пожеж на полях, у лісах та заборони спалення стерні.

У заході взяли участь спеціалісти Головного управління ДСНС України у Запорізькій області, Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства, профільних структурних підрозділів райдержадміністрації, а також селищний, сільські голови, представники Осипенківської та Берестівської ОТГ, керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району.

Під час заходу голова Бердянської райдержадміністрації Роман Молодецький оприлюднив аналіз пожежного стану в регіоні та хід проведення профілактичних і контрольних протипожежних заходів. Так, за період з 15.07.2019 у районі було зафіксовано 12 випадків пожеж сухої трави та стерні на полях Андріївської селищної, Андрівської та Дмитрівської сільських рад, а також Берестівської і Осипенківської громад.

Пошкоджень вогнем зазнали 110 га польових територій та полезахисна лісова смуга площею 3,8 га, загальні збитки лісового господарства склали 27,6 тис. грн.

Профільними структурними підрозділами райдержадміністрації проводиться постійна робота з сільгосппідприємствами району щодо забезпечення неухильного виконання вимог законодавства в частині пожежної безпеки, а саме створення перешкод розповсюдженню полум’я на хлібних та лісових масивах. Зокрема це обкоси та оборювання, поділ на ділянки відповідних розмірів, улаштування попереджувальних знаків, створення мінералізованих смуг тощо. Крім цього, підприємства поінформовано про обов’язкове прибирання протягом трьох днів після косовиці зернових післяжнивних залишків.

Як наголосив Олександр Бабанін, незважаючи на проведену районними службами роботу, землекористувачі не повною мірою виконують вимоги природоохоронного законодавства. Тому роботу в цьому напрямку необхідно продовжити та активізувати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: