circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Самовільно зрубана ялинка обійдеться запоріжцям в тисячі гривень

26.12.2017, 14:37

text
Поділитися:

Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міськради попереджає запорожців щодо недопущення знищення і пошкодження хвойних насаджень на території міста.

У попередні роки були випадки, коли громадяни, не витрачаючи коштів, протиправним шляхом намагалися добути до Нового року ялинку або сосну. На деяких деревах спилювали верхівки, після чого такі дерева гинули.

З метою посилення охорони хвойних насаджень в передноворічний період, попередження та недопущення самовільних рубок, прийнято відповідне розпорядження міського голови.

Згідно з розпорядженням активізовані спільні дії районних адміністрацій міської ради, інспекції з благоустрою міської ради, за підтримки Управління патрульної поліції в місті Запоріжжя, Дніпровського відділу Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, Управління поліції охорони в Запорізькій області, Державної екологічної інспекції у Запорізькій області, ДП «Запорізьке лісомисливське господарство», Національного заповідника «Хортиця» по виявленню та недопущенню самовільних рубок хвойних насаджень, а також дерев і кущів хвойних порід на території міста.

За несанкціоновану вирубку хвойних насаджень законом передбачені штраф і відшкодування збитку.

Розмір штрафу для громадян за самовільне вирубування хвойних насаджень становить від 170 до 510 грн., для посадових осіб або фізичних осіб-підприємців – від 510 до 850 грн.

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2012 року № 111 затверджені параметри для розрахунку розміру шкоди, заподіяної внаслідок знищення або пошкодження дерев і чагарників. За кожне знищене хвойне дерево передбачені наступні розміри відшкодування шкоди: за дерево з діаметом стовбура до 6 см – 800 грн., з діаметром стовбура від 6,1 см до 10 см – 1152 грн., від 10,1 см до 14 см – 1500 грн., від 14,1 см до 18 см – 1852 грн., від 18,1 см до 22 см – 2200 грн.

Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міськради закликає городян не залишатися байдужими, і в разі виявлення самовільної вирубки хвойних насаджень – повідомляти в поліцію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: