circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Санаторій на Великому Лузі передають в управління області

01.10.2020, 09:26

text
Поділитися:

На території клінічного санаторію «Великий Луг», у рамках виконання розпорядження Кабінету Міністрів України, відбулась перша робоча зустріч представників держави – заступниці голови облдержадміністрації з питань медицини Олени Теряєвої та заступника начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях Олександра Дмитрієва з представниками організацій, що надають лікувально-оздоровчі послуги – ПрАТ «Приазовкурорт» та комунальним підприємством Запорізької обласної ради «Госпіталь ветеранів війни», який вже багато років працює за адресою: м.Запоріжжя, вул.Ленська, 45.

Олена Теряєва наголосила, що держава зацікавлена у тому, щоб мешканці області мали змогу отримувати якісні й доступні медичні послуги. Кабінет Міністрів своїм розпорядженням визначив Запорізьку обласну державну адміністрацію органом управління комплексу будівель на вул. Ленський, 45. Наступний крок – укладення договору оренди.

Олена Теряєва зазначила, що вже наступного тижня розпочне роботу комісія з прийому-передачі об’єктів нерухомого майна по вул. Ленська,45. До складу комісії увійдуть представники Фонду держмайна та облдержадміністрації.

У подальшому це державне майно може бути передано в оренду за простими і зрозумілими правилами – через електронну торгову систему Прозорро, зі збереженням цільового призначення та з урахуванням обмежень, встановлених для такої категорії майна, – заявив Олександр Дмитрієв.
По закінченні офіційної зустрічі Олена Теряєва та Олександр Дмитрієв поспілкувались із співробітниками санаторію й госпіталю та керівництвом обласної ради профспілок, які занепокоєні чутками про скорочення штату.

Обласна влада не буде стояти осторонь проблем медичних працівників, адже зараз це – передова суспільства! Але треба розділити питання на 2 частини. По-перше: облдержадміністрація не забирає жодного приміщення. Наша позиція працюйте! Але давайте це робити в законному полі. Для цього укладемо договір оренди приміщення. По-друге: ПрАТ «Приазовкурорт» – це приватна установа, яка сама вирішує чисельність робітників. Будь які рішення в соціальному напрямку – виключно їх відповідальність. Облдержадміністрація буде сприяти конструктивному розв’язанню ситуації, – запевнила Олена Теряєва.

Нагадаємо:
За рішенням суду об’єкти нерухомого майна (адміністративна будівля, будинок культури, їдальня, чотири корпуси, побутове приміщення, магазин, лікувально-діагностичне відділення, склад тощо), розташовано за адресою: м. Запоріжжя, вул. Ленська, 45) були поверненні у власність держави в особі Фонду державного майна України. Наразі на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2020 року триває підготовка відповідної документації для передачі нерухомого майна до сфери управління Запорізької обласної державної адміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: