circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Санаторій «Великий Луг» передали на баланс області

01.04.2021, 10:01

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Олександр Старух провів нараду щодо оформлення права власності на 10 об’єктів колишнього санаторію “Великий Луг» по вул. Ленській у Запоріжжі. Завдання обласної влади – цінні рекреаційні землі мають служити запорізькій громаді.

– Позавчора ми нарешті завершили всі процедури прийняття майна на баланс, я підписав відповідне розпорядження. Ми повинні раціонально розпорядитися будівлями, вберегти їх від занепаду та розграбування, як це, на жаль, сталося із деякими іншими комунальними об’єктами, – наголосив керівник регіону.

На Великому Лузі найчистіше повітря у Запоріжжі, поруч великий сосновий бор та Дніпро. На думку представників громадськості, це місце найкраще підійде для лікування та реабілітації дітей із особливими потребами. На роботі з ними спеціалізується Хортицька національна академія – один із найкращих вузів України у сфері навчання та реабілітації осіб із інвалідністю. Висококваліфікований професорсько-викладацький склад, сучасні освітні методики, активна участь у престижних міжнародних програмах дають змогу особливим хлопцям та дівчатами отримати якісну освіту та досягти успіху у житті. Також у своєму приміщенні, після зняття карантинних обмежень, відновить повноцінну роботу госпіталь для ветеранів війни.

Водночас фахівці активно опрацьовують різні варіанти передачі комплексу будівель до спільної власності територіальних громад області, із ретельним дотриманням всіх вимог закону.

Великий Луг – одне із історичних, знакових місць для Запоріжжя. Символічно, що саме тут свої сили та здоров’я разом будуть відновлювати наші захисники які відстояли мир та спокій на рідній землі, та діти, за якими майбутнє України, – підкреслив Олександр Старух.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: