circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Села Запорізької області отримують нові генеральні плани

03.04.2018, 13:13

text
Поділитися:

Під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександра Билима відбулося чергове засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури ОДА, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

На засіданні ради розглянуто 15 проектів містобудівної документації, у тому числі два проекти детальних планів території для розміщення сонячної електростанції та два проекти детальних планів території для забезпечення електропостачання перевантажувального терміналу ТОВ СП «Нібулон».

За підсумками розгляду схвалено без зауважень та рекомендовано до затвердження та погодження в установленому законом порядку такі проекти містобудівної документації: «Генеральний план с. Новогупалівка Вільнянського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та план зонування»; «Генеральний план с. Ботієве Приазовського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та план зонування с. Ботієве Приазовського району Запорізької області» (Ботіївська ОТГ); «Генеральний план с. Строганівка Приазовського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та план зонування с. Строганівка Приазовського району Запорізької області» (Ботіївська ОТГ); «Детальний план окремої території для розміщення Кушугумського кладовища з крематорієм на земельній ділянці, розташованій на території Балабинської селищної ради Запорізького району Запорізької області, за межами населеного пункту»; «Детальний план території лінії електропередачі для забезпечення електропостачання об’єкта транспортної інфраструктури – перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН» у с. Біленьке Запорізького району Запорізької області» (Біленьківська ОТГ); «Детальний план території для забезпечення електропостачання об’єкта транспортної інфраструктури — перевантажувального терміналу ТОВ СП «НІБУЛОН» на території Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області, за межами населеного пункту» (Біленьківська ОТГ); «Детальний план території під розміщення сонячної електростанції, розташованої за межами населеного пункту с. Мирне на території Оріхівського району Запорізької області» (Оріхівська ОТГ); «Генеральний план із зонінгом с. Мордвинівка Мелітопольського району Запорізької області»; «Генеральний план та план зонування території с. Мирне Гуляйпільського району Запорізької області» (Гуляйпільська ОТГ); «Генеральний план та план зонування території с. Загірне Гуляйпільського району Запорізької області» (Гуляйпільська ОТГ); «Генеральний план та план зонування території с. Чарівне Гуляйпільського району Запорізької області» (Гуляйпільська ОТГ); «Генеральний план та план зонування території с. Дорожнянка Гуляйпільського району Запорізької області» (Гуляйпільська ОТГ).

У ході обговорення члени ради висловили свої рекомендації до низки проектів містобудівної документації: «Детальний план території для обслуговування будівель і споруд цілісного майнового комплексу – зернотоку, розташованого на території Таврійської сільської ради Токмацького району Запорізької області (за межами населеного пункту)», «Детальний план території земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту на території Андріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області, для розміщення сонячної електростанції» та «Генеральний план із зонінгом с. Федорівка Пологівського району Запорізької області». Ці проекти рекомендовано до затвердження та погодження в установленому законом порядку із зауваженнями.

Крім цього, надано консультації щодо проектів: «Детальний план у районі вул. Курортна міста Приморськ Приморського району Запорізької області» (Приморська ОТГ), «Генеральний план селища Набережне Приморського району» та «Детальний план селища Набережне Приморського району» (Приморська ОТГ). Ці проекти рекомендовано доопрацювати з урахуванням консультації, отримати рецензію та винести на розгляд чергового засідання архітектурно-містобудівної ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: