circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Сесія Запорізької міської ради: чи буде законним позачергове зібрання

12.07.2021, 21:11

text
Поділитися:

Про рішення п’яти фракцій міської ради провести позачергову сесію 14 липня на своїй сторінці у соцмережі повідомив колишній секретар і чинний депутат міської ради Анатолій Куртєв. Екстреність таких дій аргументує нагальною необхідністю ухвалити невідкладні рішення для запорізької громади. Як не дивно, але саме ці питання Запорізька міськрада через відсутність кворуму не змогла розглянути ані 30 червня, ані 2-го липня. Саме тому міський голова Володимир Буряк був змушений втретє перенести дату проведення 7-ї сесії міськради, яка має відбутися 20 липня. Однак коаліціанти, які бойкотували попередні засідання, вирішили зібратися невідкладно, не чекаючи повернення з лікарні Володимира Буряка.

В свою чергу, депутати міської ради від фракції “Партія Володимира Буряка “Єднання” кажуть, коаліціанти свої політичні амбіції поставили на противагу інтересам запоріжців. Адже міський голова лише за тиждень двічі збирав сесію і закликав народних обранців об’єднатися заради вирішення важливих для міста питань.

Юристи наголошують, якщо коаліціанти все-таки проведуть сесію, то будь-які рішення, ухвалені на ній, не матимуть жодного юридичного сенсу, змісту та законної сили.

Також правники кажуть, невідомо хто саме проводитиме зібрання депутатів. Адже, міський голова перебуває на лікарняному, а посада секретаря є вакантною.

Наразі жодного офіційного документу щодо проведення 14-го липня позачергової сесії Запорізької міськради ніде не оприлюднено.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: