+3°

+3°

“Шахтар” став національним чемпіоном дитячо-юнацької футбольної ліги

02.07.2018, 16:21

Фінішувала дитячо-юнацька футбольна ліга України у віковій категорії Ю-17. У вирішальному матчі змагань зустрілись команди “Шахтар” та УФК “Карпати”.
Перший день липня. Запорізький стадіон “Торпедо”. Тут вирішувалось — хто стане переможцем дитячо-юнацької футбольної ліги в категорії Ю-17. Титул виборювали команди “Шахтар” та УФК “Карпати”. Бій вийшов по-справжньому фінальним. Обидва колективи демонстрували чемпіонську гру. Вражав як напад, так і дії футболістів у захисті. Як результат — володар кубка визначився завдяки лише одному голу. Без перебільшень — забитий м’яч міг би стати прикрасою для поточної світової першості.

Автором “голу – красеня” став Михайло Мудрик. Футболіст, якого за підсумками змагань визнано найкращим гравцем ДЮФЛ Ю-17. Саме його шедевр, забитий здалеку, приніс “Шахтареві” звання національних чемпіонів.

Щодо “Карпат” — команда сприйняли поразку гідно, як і личить спортсменам. Причиною невдачі вважають елементарну втому.Бронзові нагороди ДЮФЛ Ю 17 здобули представники столичного “Динамо”. У матчі за третє місце кияни розгромили львівські “Карпати” 8:0.