circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Шість запорізьких абітурієнтів склали ЗНО на вищий бал

25.06.2018, 12:12

text
Поділитися:

За кількістю учасників ЗНО, що отримали 200 балів за виконання сертифікаційних робіт з предметів зовнішнього незалежного оцінювання, Запорізька область посіла 9 місце разом із Вінницькою, Сумською, Чернівецькою (у 2015 році – 7 місце, у 2016 році – 8 місце, у 2017 році – 3 місце).

Як повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, із шести 200-бальників – один випускник минулих років, по одному – випускники запорізьких загальноосвітніх закладів: гімназії № 6, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 103, колегіуму «Елінт», а також по одному випускнику з територій області:комунального закладу «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Веселівської селищної ради, Бердянської гімназії № 3 «Сузір’я» Бердянської міської ради.

Найбільше балів на тестуванні отримано з хімії (троє учасників), по одному – з біології, історії України та математики.

Як повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного тестування з’явилися результати ЗНО з усіх предметів. Учасники можуть ознайомитися з результатами тестування, картками результатів і скан-копіями своїх бланків відповідей. Картки результатів і бланки відповідей з історії України, географії, фізики та хімії також розміщено на інформаційних сторінках.

У Центрі також повідомили, що таблиці переведення тестових балів у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів і таблиці відповідності тестових балів оцінкам рівнів навчальних досягнень за шкалою 1-12 балів опубліковано на сайті Українського центру в розділі “Предмети ЗНО”.

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату тестування учасник зовнішнього незалежного оцінювання може подати апеляційну заяву в письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти. Апеляційні заяви щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, географії, фізики та хімії можна подавати протягом п’яти календарних днів із дня офіційного оголошення результатів ЗНО з певного навчального предмета, ураховуючи день оголошення (до 25 червня включно).

Інформаційну картку зі своєї інформаційної сторінки учасники зможуть роздрукувати з 22 червня. Цей документ, у якому вказано результати ЗНО з усіх предметів, є додатком до сертифіката ЗНО і подається до приймальних комісій під час вступу. Поштою інформаційна картка не надсилатиметься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: