circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Шкільні автобуси на Запоріжжі працюють із суворим дотриманням вимог карантину

25.11.2020, 08:37

text
Поділитися:

Під час онлайн-брифінгу, т.в.о. директора Департаменту освіти і науки ЗОДА Віктор Захарчук зазначив, що учні сільських шкіл мають змогу безпечно та комфортно доїжджати до своїх навчальних закладів.

Для здійснення навчання за очною формою проводиться організоване, з дотриманням усіх протиепідемічних заходів, підвезення шкільними автобусами учнів та педагогічних працівників сільської місцевості до місць навчання і у зворотному напрямку. Зокрема, завдяки новим шкільним автобусам, що нещодавно були передані на території облдержадміністрацією, є змога безпечно продовжувати освітній процес у більшості громад.

Запорізькою обласною державною адміністрацією продовжується робота щодо придбання та розподілу нових шкільних автобусів на території. Спеціалізовані шкільні автобуси придбані на засадах співфінансування з державного і місцевих бюджетів. У лютому 2020 року Запорізькою облдержадміністрацією проводився тендер на закупівлю шкільних автобусів для територіальних громад області. Переможцем стало приватне акціонерне товариство «Запорізький автомобілебудівний завод», що зобов’язалося випустити до кінця 2020 року 30 нових шкільних автобусів. На сьогодні 19 шкільних автобусів уже підвозять учасників освітнього процесу. Останні 11 автобусів будуть передані на території до кінця грудня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: