circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Шкіра, камінь та метал: у Запоріжжі відкрилася виставка робіт Люції Грос

12.02.2021, 15:46

text
Поділитися:

Приблизно так оформляли храми фараонів і жриць Стародавнього Єгипту, Візантії або Індії, впевнена авторка. Схожу техніку використовували при виготовленні обкладинок старовинних книг та ікон. Сама майстриня називає її «ванбулл фьюжен». Дослівний переклад – «перше послання про різноманіття стилів». У роботі “Зберігач Атлантиди”, окрім шнурів, шкіри та ланцюгів, Лариса Страхова використала тут напівкоштовне каміння. На створення картини витратила близько двох місяців.

Авторка вважає себе нащадком менонітів. Саме тому взяла творчий псевдонім Люція Грос. Нову серію робіт присвятила історичний спадщині цього народу.

Насправді у картинах можна роздивитися чимало образів, здебільшого – із міфів і легенд. Проте загальна форма досить абстрактна і потребує уяви глядача. Як зізнається авторка, роботи вона створює лише в особливій атмосфері.

Побачити щось власне у картинах Лариси Страхової наразі можна у Центрі національних культур обласної універсальної бібліотеки, що знаходиться на п’ятому поверсі закладу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: