circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Школам Запорізької області передали підручники для 3-х класів

12.08.2020, 13:33

text
Поділитися:

До Запорізької області вже доставлено 100% нових підручників для учнів 3-х класів, які навчаються за програмами Нової української школи. Учбові матеріали отримали також у Донецькій, Луганській, Миколаївській, Сумській, Харківській та Херсонській областях. Загалом рівень довезення цих підручників до обласних баз по всій країні наразі складає 88%.

У цьому році за державні кошти надруковано 4 млн 481 тис. 185 примірників підручників для 3-х класів, з яких 84 назви оригінальних підручників та ще 45 перекладених мовами національних меншин. Також за державний кошт надруковані підручники для учнів 7-х класів: 47 оригінальних підручників та 18 перекладених мовами національних меншин. Загальний наклад становить 2 млн 611 тис. 694 примірники.

За повідомленням директора Інституту модернізації змісту освіти Євгена Баженкова, процес передання нових підручників перебуває на завершальному етапі і до 1 вересня школи будуть забезпеченні учбовими матеріалами повністю.

– Підручники надруковані в обсязі 120% від поданих обласними управліннями потреб, 20% ‒ це резерв, який може бути використаний за умови зміни контингенту, – зазначив Євген Баженков.

На наступний навчальний рік планується друк підручників для 4-х та 8-х класів. Конкурс вже розпочато, він триватиме до 2 березня 2021 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: