circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Школи Запорізької області отримують нові підручники

15.08.2018, 11:53

text
Поділитися:

Щотижня Запорізька область отримує нові партії підручників і посібників для школярів від Міністерства освіти і науки України. Цього року для реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти з державного бюджету виділено кошти на друк нових підручників, у тому числі інклюзивних.

Наразі Департамент освіти і науки облдержадміністрації отримав 112 комплектів (490 примірників) навчальної літератури для сліпих, що становить 100% забезпечення по області. Це: «Українська мова» (70 примірників), «Українська література» (70), «Зарубіжна література» (70), «Англійська мова» (42), «Математика» (70), «Всесвітня історія» (70), «Біологія» (56) та «Основи здоров’я» (42) для учнів шостих класів спеціалізованих закладів освіти. Також у повному обсязі надійшли підручники для дітей глухих та із зниженим слухом – 152 примірники. Це дві частини підручника та дві частини навчального посібника «Українська жестова мова» для першого класу. Крім цього, 10 серпня в область були доставлені 443 підручники для дітей із розумовою відсталістю, що становить 34,4% від потреби. З них: 162 підручника «Літературне читання» для четвертого класу, 154 – «Математика» для п’ятого класу та 127 підручників «Історія України» для дев’ятого класу.

Крім цього, у Департаменті повідомляють, для учнів п’ятих класів загальних закладів середньої освіти з навчанням українською та російською мовою доставлено 146849 примірників, що забезпечує 75,4% потреби. З них 74237 (50,5%) примірників уже доставлені у заклади освіти, а решта 72612 знаходяться на складі у м. Дніпро. Найближчим часом планується відправка нової партії підручників, після чого вони будуть передані закладам освіти області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: